Collection: Newest Products
-
Janet Collection: Platinum Class Bulk
Regular price From $35.99Regular priceUnit price / per -
Main Color: U.J Collection
Regular price From $25.19Regular priceUnit price / per$35.99Sale price From $25.19Sale -
Janet Collection: Short and Sassy
Regular price $16.99Regular priceUnit price / per -
Sensational: Premium Plus
Regular price $19.99Regular priceUnit price / per -
Bobbi Boss: Easy Finish Closure
Regular price $19.99Regular priceUnit price / per -
Amazing Collection: Yaki Perm
Regular price $14.99Regular priceUnit price / per -
Janet Collection: Encore Kanekalon/Toyokalon
Regular price $7.99Regular priceUnit price / per -
Sensationnel: Kanubia
Regular price From $5.00Regular priceUnit price / per$10.99Sale price From $5.00Sale -
Janet Collection: Gold K Kanekalon
Regular price $5.00Regular priceUnit price / per -
Sensationnel Instant Weave/Half Wigs
Regular price $19.99Regular priceUnit price / per -
Mariposa Collection
Regular price From $11.99Regular priceUnit price / per -
Bobbi Boss: Visso
Regular price From $36.99Regular priceUnit price / per -
Epic:10PCS Bundle Hair
Regular price $49.99Regular priceUnit price / per -
Janet Collection: Gold K Toyokalon
Regular price $6.99Regular priceUnit price / per -
-
Janet Collection: Human Hair Quality
Regular price From $10.99Regular priceUnit price / per -
Bijoux: Realistic All-in
Regular price $14.99Regular priceUnit price / per -
Outre: Micro Yaki Perm
Regular price $39.99Regular priceUnit price / per -
Sold out
Soprano: Brazilian Remi Yaki
Regular price $38.99Regular priceUnit price / perSold out -
Amazing Collection: Yaki Wave
Regular price From $9.99Regular priceUnit price / per -
Bijoux: Realistic Premium Weave
Regular price From $12.99Regular priceUnit price / per -
Bėshe: Bekini Wet
Regular price From $13.99Regular priceUnit price / per -
Bēshe: Bekini Premium Quality
Regular price From $11.99Regular priceUnit price / per$15.99Sale price From $11.99Sale -
Janet Collection: Gold Edition Kanekalon
Regular price $5.00Regular priceUnit price / per$7.99Sale price $5.00Sale